• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

To projekt społeczny realizowany zespołowo, którego celem jest poszerzenie wiedzy społeczeństwa na temat depresji. W skład zespołu wchodzą: Marlena Kozioł, Ewa Kaczyńska, Natalia Ługowska, Wiktoria Ługowska, Kamila Jaciuk, Marta Toczyska, Natalia Wiszniewska. Jesteśmy uczennicami 1a. Przeprowadziłyśmy ankiety sprawdzające wiedzę społeczeństwa na temat depresji wśród ponad 5 tys. osób. Większa wiedza pozwoli skutecznie zapobiegać narastaniu tego zjawiska nie tylko wśród dzieci i młodzieży ale też osób dorosłych. Zwolnieni z Teorii to pierwsza praktyczna i zespołowa olimpiada, w której wyzwaniem jest realizowanie własnego projektu społecznego dla lokalnej społeczności. Jesteśmy w trakcie przeprowadzania lekcji o depresji w różnych szkołach naszego miasta.

PlakatDepresja

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com