• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

Dnia 07.12.2018 roku 4 uczniów Technikum nr 2 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika Siedlcach kształcących się w zawodzie technik logistyk pod kierunkiem nauczyciela przedmiotów logistycznych Elżbiety Replińskiej wzięło udział w II etapie (okręgowym) XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki z Poznania pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Ośrodka Rozwoju Edukacji, Instytutu Logistyki i Magazynowania, Polskiego Towarzystwa Logistycznego oraz organizacji GS1 Polska.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy IV L: Szymon Talacha, Marcin Stosio, Hubert Cielemęcki i Patrzyk Kosieradzki. II etap Olimpiady Logistycznej odbył się w wybranych szkołach w 13 okręgach i przystąpiło do niego ponad 500 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju. Nasi uczniowie II etap Olimpiady pisali w Zespole Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie. Wyniki będą znane 15 grudnia br.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com