• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

6.12.2018 (czwartek) 40 osób z naszej szkoły udało się do Punktu Krwiodawstwa przy ul. Floriańskiej w Siedlcach, biorąc tym samym udział w projekcie społecznościowym "Poznaj siłę swojej krwi". Projekt ten jest realizowany we współpracy z platformą "Zwolnieni z teorii" i jest objęty patronatem medialnym Radio Eska Siedlce i Tygodnika Siedleckiego. Okazuje się, że nie jest tak łatwo oddać krew; trzeba spełnić szereg wymogów określonych przez Centrum Krwiodawstwa. Jednak 13 osobom z naszej szkoły udało się oddać honorowo oddać po 450 ml krwi, czyli w sumie nasza szkoła oddała prawie 6 litrów tego życiodajnego płynu. Gratulujemy dawcom i zachęcamy również innych do oddawania krwi podczas kolejnego takiego wyjścia, odpowiadając na apela Stefan Wyszyńskiego: "Włącz się w społeczną pomoc bliźnim. Otwórz się ku ubogim i chorym. Użyczaj ze swego".

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com