• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

W ramach projektu ,,Lekcje z ZUS" 48 uczniów z naszej szkoły 27.11.2018 r. wzięło udział w szkolnym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady o Ubezpieczeniach dla szkół ponadgimnazjalnych - ,,Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych", której organizatorem jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Zadaniem młodzieży było rozwiązanie testu jednokrotnego wyboru, zawierającego 20 pytań. Uczniowie, którzy uzyskali największą liczbę punktów: Karolina Skaruz i Richard Hodovaniuk z klasy 2a oraz Wiktoria Nagadowska z klasy 2c, zostali zgłoszeni do reprezentowania szkoły w II etapie olimpiady. Gratulujemy uczniom i trzymamy kciuki aby jako zespół zostali zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego. „Lekcje z ZUS” oraz olimpiadę przeprowadziły w szkole p. Wioletta Pieńkowska i p. Grażyna Lech.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com