• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

W dniu 19 listopada 2018 roku uczniowie klasy 1A pod opieką p. Wioletty Pieńkowskiej, uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Siedlcach. W sali konferencyjnej młodzież obejrzała film o historii Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pani Aleksandra Lewicka – koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji zapoznała uczniów z prezentacją multimedialną dotyczącą funkcjonowania systemu ubezpieczeń społecznych w Polsce. Omówiła strukturę organizacyjną, najważniejsze zadania ZUS – u, zasady opłacania składek i wypłaty przysługujących świadczeń oraz możliwości narzędzia jakim jest Platforma Usług Elektronicznych ZUS. Następnie uczniowie odwiedzili salę obsługi klienta gdzie mieli możliwość porozmawiania z doradcami klientów. Celem wycieczki było podsumowanie „Lekcji z ZUS” oraz utrwalenie tematyki ubezpieczeń przed Olimpiadą „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, której I etap odbędzie się w szkole w dniu 27 listopada 2018 r.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com