• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

W dniu 16 listopada 2018 r. 21 uczniów z klas technika logistyka wzięło udział w szkolnym etapie III edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Celem olimpiady jest zainteresowanie uczniów technikum szczegółowymi zagadnieniami z zakresu transportu, spedycji oraz logistyki z perspektywą kontynuacji tych zainteresowań w charakterze studentów Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego i innych uczelni o podobnych kierunkach kształcenia. Wyniki I etapu olimpiady już 30 listopada, a etap okręgowy odbędzie się w wybranych szkołach 8 marca 2019 r.
Liczymy na sukcesy naszych logistyków. Przypominamy, że do II etapu XI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu zakwalifikowało się 4 uczniów z klasy IV L.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com