ZlotaTarcza2018

W dniu 24.10.2018 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panią Martą Łępicką oraz Panią Moniką Marciszewską z PGE (Polska Grupa Energetyczna) Obrót S.A. z siedzibą w Warszawie w ramach akcji „Październik – miesiącem oszczędzania”. Pani Marta Łępicka w sposób niezwykle przystępny i obrazowy przybliżyła uczniom klas 2a, 2c, 3c sposoby dzięki którym każdy użytkownik sprzętów i urządzeń zasilanych energią elektryczną może obniżyć kwoty comiesięcznych rachunków za energię. Prelegentka zapoznała młodzież także z przedsiębiorstwami funkcjonującymi na rynku energii w Polsce oraz ze strukturą PGE. Spotkanie zostało zwieńczone konkursem, uczniowie udzielający poprawnych odpowiedzi otrzymali nagrody ufundowane przez PGE Obrót S.A.