• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

W dniach 15-17 października br. w Bydgoszczy odbył się Centralny Finał LVII Zawodów Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety-2018”, w których udział brali reprezentanci ZSP nr 2 w Siedlcach. Możliwość startu w ogólnopolskim finale zapewniło chłopcom z „Ekonomika” wcześniejsze zwycięstwo w etapie wojewódzkim. W Bydgoszczy zespół w składzie: Robert Boguszewski i Arkadiusz Radzikowski (obaj z klasy 3C) oraz Piotr Pytlak z klasy 3L zajął 4 miejsce. Mimo wielu sukcesów naszej szkoły w olimpijskiej dyscyplinie sportu jaką jest strzelectwo sportowe, na podium tej imprezy stawały najczęściej nasze uczennice. Chłopcy pierwszy raz od sześciu lat awansowali do centralnego finału tej imprezy i pierwszy raz w historii zajęli tak wysokie miejsce (do tej pory największym osiągnięciem reprezentacji męskiej z naszej szkoły było 5 miejsce w finale w 2009 roku). Robertowi, Arkowi i Piotrowi gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com