• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

Dnia 12.10.2018, podobnie jak i w latach ubiegłych, gościliśmy w naszej szkole przedstawiciela organizacji Global Volunteers. Pani Barbara Dunham, ze stanu Connecticut, mieszka na stałe niedaleko Nowego Jorku. Z zawodu jest prawnikiem. Uczestniczyła w lekcjach, dzieląc się wiedzą o Ameryce. Uczniowie chętnie zadawali pytania i opowiadali o sobie w języku angielskim. Częścią kulminacyjną spotkań były prezentacje multimedialne o swojej przyszłej pracy i jej specyfice. Pani Barbara była pod wrażeniem zaangażowania uczniów i poziomu przygotowanych prac.
Lekcje z native speakerem były świetną okazją do rozwijania warsztatu językowego, do poszerzania horyzontów myślowych oraz do praktycznego uczenia się języka obcego.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com