• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

Dnia 16 października 2018 r. we współpracy ze sklepem należącym do sieci „Fale, loki, koki” wzięliśmy udział w ogólnopolskiej próbie bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Akcję organizowała Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. „Ekonomik” reprezentowało 10 uczniów: Agata Rychlik, Natalia Jastrzębska, Alicja Dzioba i Martyna Borkowska z kl. 3c, Marek Wadas i Szymon Chromiński z kl. 3f, a także uczniowie 4l: Szymon Talacha, Marcin Stosio, Patryk Jasiński i Patryk Kosieradzki. Grupą uczestników opiekował się pan prof. M. Berczyński. Akcja trwała 30 minut (12.00-12.30). Wszyscy uczniowie potwierdzili perfekcyjną znajomość czynności ratujących życie.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com