ZlotaTarcza2018

,,Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
Jan Paweł II

Dnia 12.10.2018 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięli udział dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, rodzice i uczniowie.
Samorząd uczniowski podziękował zarówno nauczycielom jak i wychowawcom za ogromne poświęcenie i trud włożony w edukację i wychowanie. Za wyrozumiałość i cierpliwość, życzliwość i serdeczność, za wsparcie przez cały okres nauki i pomoc w realizacji pomysłów, przedsięwzięć i inicjatyw. Słowa uznania do nauczycieli i pracowników szkoły skierowali również przedstawiciele Rady Rodziców.
Po części oficjalnej odbyło się przedstawienie pt. ,,Jacy jesteśmy”. Żartobliwe scenki i piosenki przedstawiły życie szkoły.
Akademię przygotowali uczniowie kl.1l, 1f, 2c, 3c, 4c pod kierunkiem p. Edyty Biernackiej, p. Renaty Paczóskiej i p. Tomasza Borkowskiego.