• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

4 października 2018 r. wychowawcy klas pierwszych Katarzyna Bulik, Anna Pliszka, Ewa Soszyńska, Wioletta Wyrębek, Szymon Maciołek zorganizowali wyjazd integracyjny dla swoich wychowanków do Przywór Dużych. Celem wycieczki plenerowej była integracja uczniów w ramach zespołów klasowych, ale także integracja wszystkich klas pierwszych.
Uczniowie każdej klasy wzięli udział w warsztatach z psychologiem dotyczących komunikacji interpersonalnej, profilaktyki uzależnień oraz doradztwa zawodowego. Koordynatorem zajęć terapeutycznych była pani pedagog Katarzyna Łupińska.
Ponadto uczniowie klas I A i I R wzięli udział w zajęciach sportowych – marszobiegu na orientację w terenie z mapą i kompasem, zajęcia przygotował i przeprowadził pan Szymon Maciołek.
Wspólnie spędzony czas w pięknej scenerii złotej polskiej jesieni, wspólny obiad, spacery sprzyjały rozmowom, bliższemu poznaniu się uczniów oraz budowaniu relacji uczeń – nauczyciel, wychowawca.
Wszyscy wrócili radośni, zrelaksowani z planami wyjazdowymi na przyszłość.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com