• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

W dniach 1-6.10.2018 grupa 12 uczniów naszej szkoły (4r, 3l, 3a, 2a i 2f) wraz z dwiema nauczycielkami języka angielskiego wzięła udział w kolejnym projekcie wymiany uczniowskiej. Po przeszło 8 godzinnej podróży pociągiem uczniowie zostali przywitani przez grupę niemiecką w Oranienburgu, gdzie odbyła się wspólna kolacja powitalna. Następnego dnia uczestnicy projektu zwiedzili obóz koncentracyjny Sachsenhoussen oraz zostali oprowadzeni po szkole GMOSZ. Tam też odbyły się warsztaty pod hasłem "Reklama-klucz do sukcesu". Kolejne dni były poświęcone zwiedzaniu Miejsc Pamięci Narodowej, Berlina (Mur Berliński, Muzeum Iluzji, Brama Brandenburska, Alexanderplatz) oraz Poczdamu (zamek oraz kościół, starówka). W ramach integracji uczestnicy projektu odwiedzili park trampolin oraz kręgielnię. W piątek rano uczniowie spotkali się w budynku szkoły aby kontynuować pracę grupową na warsztatach. Po południu uczestnicy projektu wygłosili prezentacje na konferencji podsumowującej a wieczorem wszyscy zrelaksowali się przy ognisku. Wszyscy uczestnicy projektu otrzymali zaświadczenia oraz prezenty. Następnego ranka polscy uczniowie wrócili do domu pełni wrażeń oraz nadziei na kolejne spotkanie.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com