• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

Według raportu przygotowanego przez World Economic Forum w XXI wieku aż 30% wcześniej poszukiwanych przez pracodawców kompetencji zostanie zastąpionych przez kompetencje społeczne - motywowanie, inteligencję emocjonalną, komunikację, nauczanie innych i współpracę.
Zmiany w biznesie i nowe rozwiązania technologiczne wymagają zespołów kreatywnych i gotowych na zmiany ludzi. Pracodawcy szukają u kandydatów do pracy praktycznego doświadczenia, inicjatywy i zaangażowania społecznego. Są to kompetencje niemożliwe do zdobycia tradycyjnymi metodami nauczania.
Można je pozyskać przystępując do praktycznej Olimpiady „Zwolnieni z teorii” i realizując autorski projekt społeczny. W tym tygodniu przekonywali nas o tym wolontariusze Olimpiady.
Zapraszamy wszystkich do podjęcia wyzwania i przystąpienia do działania.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://zwolnienizteorii.pl/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com