• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

Dnia 17 września 2018r. klasa IIc technik handlowiec pod opieką wychowawczyni Edyty Biernackiej wzięła udział w obchodach 79 rocznicy agresji sowieckiej na terytorium II Rzeczypospolitej.
Zgodnie z programem obchodów, o godzinie 16:00 uczniowie uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej w Kościele Garnizonowym w intencji Obrońców Ojczyzny Poległych i Pomordowanych na Wschodzie. O godzinie 17.15 nastąpił przemarsz pocztów sztandarowych i uczestników uroczystości na Skwer Wileński. Następnie odbyły się uroczystości pod pomnikiem Żołnierzy V i VI Brygady Wileńskiej AK, podczas których odśpiewany został hymn państwowy. Po wystąpieniu Prezydenta Miasta Siedlce, wysłuchaniu apelu pamięci i salwy honorowej uczniowie naszej szkoły złożyli wiązankę kwiatów.

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com