• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

W dniu 12 września 2018 r. w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie odbyła się uroczysta gala podsumowująca trzy projekty edukacyjne realizowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego: „Mazowsze-stypendia dla uczniów szkół zawodowych”, „Mazowsze-stypendia dla uczniów szczególnie uzdolnionych”, „Stypendia dla studentów uczelni artystycznych”. Podsumowano również przeprowadzony w ramach projektów konkurs „Opiekun stypendysty roku szkolnego 2017/2018”. Nauczyciel przedmiotów logistycznych ZSP nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach pani Elżbieta Replińska uzyskała tytuł Laureata tego konkursu za sprawowanie opieki na uczniem z klasy IVL Emilem Kołodziejczykiem, który pod kierunkiem nauczyciela przygotował innowacyjny projekt. Projekt dotyczył wpływu kampanii promocyjno- edukacyjnych prowadzonych w mieście Siedlce na poziom segregacji odpadów w mieście. Pani Elżbieta Replińska podczas gali odebrała nagrodę z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego Adam Struzika i Członka Zarządu Województwa Mazowieckiego Elżbiety Lanc.
Ekonomik od czterech lat bierze udział w projekcie „Mazowsze-stypendia dla uczniów szkół zawodowych”. W roku szkolnym 2017/2018 ze stypendium skorzystało 16 uczniów z klas naszego Technikum nr 2.

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com