• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

„Wracamy do szkoły po dwumiesięcznej przerwie, opaleni, z uśmiechami na twarzach, ale przede wszystkim wypoczęci i gotowi do wytężonej pracy. Jesteśmy starsi i mądrzejsi. Mamy także gorące postanowienia dotyczące tego co czeka nas w nowym roku szkolnym.
Życzymy wszystkim samych sukcesów. Wam drogie koleżanki i koledzy dobrych ocen, a Wam kochani nauczyciele dużo cierpliwości i wytrwałości.”
Takimi słowami zostali powitani przybyli na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/19.
Uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego odbyła się 3 września br. Rozpoczęła ją msza św. w Kościele Katedralnym. Następnie, już w szkole, Pani Dyrektor Jolanta Duk powitała grono pedagogiczne, rodziców oraz młodzież, a szczególnie serdecznie uczniów klas pierwszych. Podczas części artystycznej zebrani wysłuchali wierszy, obejrzeli humorystyczną inscenizację dotyczących patrona szkoły wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika oraz wysłuchali piosenki w wykonaniu szkolnego zespołu muzycznego.
Akademię przygotowali uczniowie z klasy 4c pod kierunkiem pani Joanny Nuckowskiej oraz uczennice z klasy 2a ze szkolnego zespołu wokalnego pod kierunkiem pana Tomasza Borkowskiego.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com