„Rok 2015 Rokiem Teatru”

Pod takim hasłem odbyła się 4 listopada 2015 r. szkolna wycieczka do Warszawy. Wzięła w niej udział młodzież z klas 1L, 1A, 1R z wychowawczyniami (p. Hanna Sienkiewicz-Kaya, p. Aneta Baran i p. Iwona Kaczorek), a także uczniowie klas: 2c, 2L, 3c i 2f z paniami: Barbarą Adamiak, Małgorzatą Połeć i Katarzyną Łupińską (łącznie pojechało 90 osób).

Uczniowie zwiedzili kulisy Teatru Wielkiego i Opery Narodowej, gdzie mieli również możliwość zobaczyć kostiumową próbę przed premierą „Strasznego Dworu” St. Moniuszki. Następnie młodzież zwiedziła wraz z przewodnikiem Stare Miasto i udała się do Planetarium na pokaz filmu pt. „Na skrzydłach marzeń”.

Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Zamku Królewskiego, a następnie „czas na posiłek” w galerii „Arkadia”.

Dzień zwieńczył spektakl pt. „Wesele” St. Wyspiańskiego w Teatrze Polskim. Przedstawienie zachwyciło młodzież i z pewnością zaszczepiło w nich nowe zamiłowanie do sztuki.

Po dniu pełnym wrażeń wróciliśmy szczęśliwi i już planujemy następny wyjazd do teatru.

цены на паркетную доскукакой игровой ноутбук лучше купитьсковорода блиннаяани лорак новости свежие