ZlotaTarcza2018

12.04.2018 odbyła się telekonferencja uczniów klasy 1R ZSP nr 2 w Siedlcach ze szkołą koło Walencji (w Hiszpanii). Młodzież przygotowała prace konkursowe reklamując swoje miejscowości w języku angielskim.
W ramach konwersacji młodzi ludzie mogli opowiedzieć, dlaczego ich miasto lub wieś są wyjątkowe. Zadawali sobie pytania i wymieniali się doświadczeniem.
Spotkanie było dla uczniów okazją do doskonalenia umiejętności w promowaniu produktu reklamowego, jakim była wybrana miejscowość oraz komunikowania się w języku angielskim.
W ramach przygotowania do kwalifikacji A.26 i A.27 młodzież przygotowywała plakaty i ulotki reklamowe, cenniki lub mediaplany. Dodatkowo niektórzy nagrali kilkuminutowe filmiki o swojej miejscowości.