• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

W dniu 14 maja br. na strzelnicy Siedleckiego Klubu Strzelectwa Sportowego DRAGON odbył się wojewódzki etap LVII Ogólnopolskich Zawodów Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety - 2018”. Delegaturę w Siedlcach Kuratorium Oświaty w Warszawie reprezentowali uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Siedlcach. Robert Boguszewski, Arkadiusz Radzikowski z klasy 2c i Piotr Pytlak z klasy 2a uzyskali najwięcej punktów w kategorii zespoły chłopców. Dzięki temu wygrali całą rywalizację i stanęli na najwyższym miejscu podium. Uczniów do zawodów przygotował Pan Szymon Maciołek.
Zwycięstwo w etapie wojewódzkim oznacza, że nasi „srebrni muszkieterzy” będą reprezentować województwo mazowieckie w centralnym finale tej ogólnopolskiej imprezy sportowej. Gratulujemy i życzymy wytrwałości w przygotowaniach oraz sukcesów w dalszej rywalizacji.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com