• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

Dnia 10 maja 2018 roku w naszej szkole gościliśmy Jego Ekscelencję ks. Biskupa Kazimierza Gurdę w towarzystwie ks. dr Leszka Borysiuka oraz ks. kan Grzegorza Suchodolskiego- proboszcza Katedry. To spotkanie odbyło się w ramach wizytacji kanonicznej parafii katedralnej.

W imieniu całej społeczności szkolnej, ks. Biskupa przywitała Pani dyrektor Jolanta Duk. Następnie uczniowie zaprezentowali krótki program artystyczny o życiu i działalności bł. Honorata Koźmińskiego. Po przedstawieniu ks. Biskup odniósł się do przedstawionych treści i skierował do nas pasterskie słowo. Spotkanie zakończyło się wspólną modlitwą i udzieleniem błogosławieństwa całej społeczności szkolnej. Było to niezwykłe wydarzenie w życiu naszej szkoły, pełne ciepła i radości.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com