• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

Dnia 3 maja 2018 roku Dyrektorzy Ekonomika oraz uczniowie z klasy 2A, reprezentowali z pocztem sztandarowym naszą szkołę w miejskich obchodach  227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w intencji Ojczyzny w Katedrze pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Siedlcach. Następnie odbył się przemarsz ulicami miasta na Skwer im. gen. Tadeusza Kościuszki. Tutaj po odśpiewaniu Hymnu Narodowego i odegraniu hejnału ,"Witaj Majowa Jutrzenko" nastąpiło złożenie kwiatów pod pomnikiem Naczelnika Tadeusza Kościuszki. W dalszej kolejności miało miejsce przemówienie Prezydenta Miasta Siedlce, Apel Pamięci i salwa honorowa. Oprawę muzyczną prowadziła Orkiestra Wojskowa w Siedlcach.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com