• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

W dniach 24-27 kwietnia 2018 roku 3 uczniów z klasy III L oraz 5 uczniów z klasy II L pod opieką nauczycieli Elżbiety Replińskiej i Małgorzaty Hołubiec było na wycieczce w Krakowie. Wycieczka była nagrodą za zajęcie II i III miejsca w II Wielkich Igrzyskach Ekologicznych organizowanych przez Zakład Utylizacji Odpadów w Siedlcach.
Program wycieczki był bardzo bogaty, zwiedziliśmy m.in. Kraków, w tym Kazimierz Krakowski, czyli część Krakowa wchodzącą w skład dzielnicy Stare Miasto, słynną kopalnię soli w Wieliczce, Wadowice. Przeszliśmy w Wadowicach szlakiem miejsc związanych z osobą świętego Jana Pawła II, skosztowaliśmy słynne papieskie kremówki. Byliśmy też w Parku Miniatur Inbałd oraz w największym parku rozrywki w Polsce, słynnej Energyladii w Zatorze. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy w sobotę nad ranem do ukochanych Siedlec.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com