• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

Pierwsze koty za płoty! Dowód tożsamości, losowanie miejsca, podpis na liście, arkusz, kodowanie i … temat wypracowania! Mam nadzieję, że spodobał się on 130 uczniom „Ekonomika”, którzy o 9.00 rozpoczęli pisemny egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym?
O godz. 14.00 po południu, 26 miłośników języka polskiego zmierzy się z zadaniem na poziomie rozszerzonym, potem dwudniowy „oddech” i egzamin z matematyki, który wzbudza najwięcej emocji…. W tym roku uczniowie 4 klas technicznych i 1 LO wybrali na egzaminy pisemne 11 przedmiotów. Wszystkim zdającym życzymy połamania piór!
Od środy 9 maja zaczynamy egzaminy ustne z języka polskiego, angielskiego, rosyjskiego i niemieckiego. Będzie dobrze, maturalnie, że zdacie!

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com