• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

Moc zainteresowania światem finansów tym razem chyba zdziwiła samego Pana Pieniążka. Uczestnikami zrealizowanych 13 kwietnia warsztatów, byli bowiem uczniowie klas… pierwszych szkoły podstawowej. Tworzyli dwie grupy najmłodszych uczestników, ale za to bardzo wdzięcznych i gwarnych ;). Ich entuzjazm i zaangażowanie dało się zauważyć podczas wszystkich wykonywanych ćwiczeń. Było to także niesamowitym doświadczeniem i wyzwaniem dla samych prowadzących. Warsztaty kończyły cykl szkoleń w ramach realizacji projektu społecznego przewidzianego udziałem w olimpiadzie Zwolnieni z teorii. Ogółem przeszkolono 147 osób (!). Teraz przed Zespołem projektowym procedura zamknięcia dokumentacji i zakończenia współpracy. A my już dzisiaj gratulujemy pomysłu i wytrwałości w jego realizacji. Życzymy, aby to doświadczenie zaowocowało w przyszłej pracy zawodowej.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com