• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

Dnia 6 kwietnia 2018 r. po raz kolejny odbył się Dzień Otwarty w Ekonomiku. Pierwsi goście przybyli już o godz. 8:30.
Odwiedziło nas 461 gimnazjalistów z 53 szkół zarówno siedleckich, jak i dość odległych od Siedlec, mianowicie z Grodziska Mazowieckiego, Łosic, Stoczka Łukowskiego. Osobami, które interesowały się naszą szkołą byli również rodzice. Chcąc wesprzeć swoje dzieci w wyborze szkoły, przyszli zasięgnąć informacji na temat bezpieczeństwa i atmosfery panującej wśród naszych uczniów. Odwiedzającym zostały zaprezentowane poszczególne kierunki kształcenia w technikum oraz w liceum ogólnokształcącym. Podczas zwiedzania szkoły, gimnazjaliści mogli dowiedzieć się o zaletach naszej szkoły, która jest szkołą z tradycjami, działającą od 1925 roku.
Dzień ten był pełen wrażeń nie tylko dla zwiedzajacych, ale także dla naszych uczniów, gdyż odbywały się imprezy towarzyszące, takie jak: pokazy tańca w wykonaniu szkolnych cheerleaderek, breakdance w wykonaniu naszego absolwenta Artura Perki oraz jednego z gimnazjalistów, zadeklarowanego przyszłego ucznia naszej szkoły, a także różne konkursy z zakresu przedmiotów ekonomicznych.
Dziękujemy za udział w Dniu Otwartym i zapraszamy do nas!

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com