ZlotaTarcza2018

Pan Pieniążek, 28 marca, wprowadził w świat finansów kolejną grupę uczniów. Tym razem uczestnikami warsztatów były klasy: 2a i 3c ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Siedlcach. Historia i cechy pieniądza oraz zabezpieczenia polskich banknotów, to zagadnienia, którym poświęcono część wprowadzającą spotkania. Nasi uczestnicy wykazali się przy tym dużą wiedzą na ten temat. Wiele radości i zainteresowania wzbudziły wśród nich także zajęcia w grupach: układanie puzzli z pieniędzy, rozpoznawanie autentyczności banknotów, ustalanie kolejności i rodzajów płacideł, liczenie gotówki itp. Z ogromną przyjemnością patrzyliśmy na zadowolone buźki naszych młodziutkich koleżanek i kolegów oraz z nieukrywaną satysfakcją słuchaliśmy gratulacji i podziękowań za przeprowadzone warsztaty. Tym chętniej zapraszamy do siebie kolejne grupy.