• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

Dnia 10 stycznia 2018 r. prawie 300 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z dwóch województw: mazowieckiego i lubelskiego przystąpiło do eliminacji szkolnych konkursu pod nazwą „I Forum Młodych – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia”.
Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy z zakresu przedsiębiorczości, upowszechnianie idei tworzenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej ze szczególnym uwzględnieniem organizacji pracy w małych zespołach oraz upowszechnianie innowacyjnych inicjatyw społecznych.
Organizatorem konkursu jest Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach oraz Fundacja Banku Zachodniego WBK SA im. Stefana Bryły w Warszawie.
Do kolejnego etapu nazwanego fazą projektową zakwalifikowało się 6 uczniów z naszej szkoły.
Są to:
1.Katarzyna Walczuk – kl. 3a
2.Richard Hodovaniuk – kl. 1a
3.Magdalena Borowska – kl. 3a
4.Aleksandra Prochenka – kl. 3a
5.Martyna Mioduska – kl. 2c
6.Izabela Sołoniewicz – kl. 2a
Nad przygotowaniem uczniów do konkursu czuwa pani Grażyna Lech.
Uczestnikom konkursu gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com