• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

12-go sytcznia trzy uczennice z klasy 2f- Weronika Górska, Angelika Rostkowska, Weronika Soszyńska z wychowawczynią p. Agnieszką Sawicką uczestniczyczyły w edukacyjnym wyjeździe na Białoruś.
Program wycieczki obejmował zwiedzanie Twierdzy w Brześciu, Wieży w Kamieńcu oraz Muzeum Przyrody Białowieskiego Parku Narodowego. Jednak główną atrakcją było spotkanie z Dziadkiem Mrozem i jego wnuczką Śnieżynką. Mieliśmy okazję porozmawiać, wspólnie się sfotografować i otrzymać prezenty. Następnie w Puszczy Białowieskiej zwiedziliśmy posiadłość Dziadka Mroza, po której oprowadzały nas bajkowe postacie. Były wspólne zabawy i tańce na świeżym powietrzu. Uczniowie mieli okazję zetknąć się z „żywym” językiem rosyjskim, a także spróbowali typowego dania kuchni rosyjskiej - blinów.
Ciekawostkę dla uczniów stanowiło przekroczenie granicy w Terespolu, dwugodzinna różnica czasu, posługiwanie się białoruskimi rublami oraz mówienie w języku rosyjskim. W fantastycznych humorach, z dużym bagażem wspomnień wróciliśmy do Siedlec.
Całą społeczność szkolną gorąco pozdrawiamy od sympatycznego Dziadka Mroza.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com