• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

ZlotaTarcza2018

4 października odbył się w EKONOMIKU I etap X jubileuszowej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Do eliminacji szkolnych zgłosiło się 19 uczniów z naszej szkoły: 4 uczniów z klasy II L, 9 uczniów z klasy III L i 6 uczniów z klasy IV L. Organizowany przez Wyższą Szkołę Logistyki turniej wiedzy to dla wielu młodych ludzi szansa na zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego, wymarzone studia, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz początek kariery w logistyce.
W ciągu 40 minut początkujący logistycy z klasy II L i już posiadający dość rozległą wiedzę uczniowie z klasy IV L musieli znaleźć odpowiedzi na 25 pytań z zakresu ogólnej wiedzy logistycznej, przewidzianej podstawą programową dla zawodu technik logistyk i technik spedytor.
Liczymy, że większość uczestników etapu szkolnego olimpiady zakwalifikuje się do II edycji OOL. Wyniki I etapu już 27.10.2017. Przypominamy, że mieliśmy finalistów VIII i IX edycji olimpiady: Annę Mazurowską i Rafała Karpowicza.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com