• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

„Przeszłość zachowana w pamięci staje się częścią teraźniejszości”. Słowa Tadeusza Kotarbińskiego stanowiły motto Jubileuszu 90-lecia Szkoły połączonego z V Zjazdem Absolwentów. Uroczystość odbyła się w sobotę 3 października 2015r.

Na Galę Jubileuszową przybyło ponadto 40 zaproszonych gości, wśród nich J.E. bp Kazimierz Gurda, Mazowiecka Kurator Oświaty – pani Dorota Sokołowska oraz wiceprezydent Siedlec – pani Anna Sochacka. Biuro Zjazdowe zarejestrowało 135 Absolwentów. To dotychczasowy rekord! Uroczystość była wielkim świętem nauczycieli, rodziców, uczniów i przyjaciół „Ekonomika”.

Szczegółowa relacja z przebiegu uroczystości.

Piszą o nas w  mediach:

Regionalny Portal Informacyjny podlasie24

ŻYCIE SIEDLECKIE

TV WSCHÓD

укладка половой доски ценанедорогие ноутбуки в москведля бровейпарк кинотеатр
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com