• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

28 kwietnia klasa 2R była na wycieczce turystyczno – zawodoznawczej. Pobyt w Warszawie rozpoczął się od poznania tajników robienia prawdziwej włoskiej pizzy. Każdy przygotował samodzielnie pizzę dekorując ją według własnego pomysłu. Po konsumpcji własnych dzieł kulinarnych wszyscy udali się na spacer po Starówce Warszawskiej i Łazienkach Królewskich. Następnie uczniowie mieli niepowtarzalną okazję by zetknąć się ze światem filmu i zobaczyć go z perspektywy filmowców. Wizyta na wystawie „PLAN FILMOWY” to wprowadzenie w fascynujący każdego wielbiciela kina świat tajników realizacji dzieła filmowego. W program ścieżki wytyczonej pośród dekoracji filmowej włączone zostały projekcje materiałów making of z planu filmu, efekty dźwiękowe oraz multimedialne zadania edukacyjne. Zwiedzający mogą zobaczyć kolejne etapy powstawania scenografii i m.in. dowiedzieć się: jacy twórcy i specjaliści pracują na planie filmowym i na czym polega ich praca, czym jest "kontynuacja" i "patynowanie", dlaczego na planie filmowym tak ważna jest cisza i do czego potrzebny jest klaps, jak filmowo wykreować świat, by widz mógł bez trudu przenieść się w sam środek akcji oraz jak stworzyć Irak na warszawskim Żeraniu i w realistyczny sposób opowiedzieć historię, która wydarzyła się ponad dekadę temu. Dodatkową atrakcja była zawodowa charakteryzacja każdego uczestnika wycieczki, który chciał odmienić swój wizerunek.
Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Grażyna Lech i Wioletta Pieńkowska

установка плинтусовхороший и недорогой ноутбукописание макияжановости сегодня харьков
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com