• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

W piątek, 4 marca 2016 roku odbył się w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu finał VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Jedną z jego uczestniczek była uczennica klasy IV L Anna Mazurowska. W finale do rozwiązania były trzy zadania dotyczące transportu, rozwiązań informatycznych stosowanych w logistyce i systemów sterowania zapasami. Autorami zadań byli nauczyciele akademiccy i autorzy podręczników do technika logistyka: dr hab. Maciej Stajniak prof. nadzw., dr inż. Matulewski Marek, dr inż. Krzyżaniak Stanisław. W sumie do zdobycia było 49 punktów. Wyniki finału - miejsca od 21-59 zamieszczone zostaną do 21 marca 2016 roku. Lista finalistów z miejsc 1-20 ogłoszona zostanie podczas uroczystej gali, która odbędzie się 15 kwietnia o godzinie 11.00 w Poznaniu. Trzymamy kciuki za nasza koleżankę.

смотреть полноутбуки дешевыепрофессиональная косметикаnikas сайт
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com