• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

Z okazji Walentynek został zorganizowany konkurs na wypiek cukierniczy „BE MY SWEET FIT VALENTINE”. Był on adresowany do wszystkich uczniów naszej szkoły, a warunkiem uczestnictwa było przygotowanie zdrowego deseru z akcentem Walentynek oraz udokumentowanie samodzielności wykonania dania poprzez kolaż zdjęciowy lub krótki filmik. Do materiału zdjęciowego lub filmowego należało dołączyć przepis wykonanego deseru w języku angielskim. To już drugi po Niepodległościówce Szkolny Konkurs Kulinarny w Ekonomiku. Wzięli w nim udział uczniowie z klas: 1B, 2AG, 2AP, 2FG oraz 2RG.
Spośród nadesłanych prac zostały wyłonione trzy nagrody i jedno wyróżnienie:
I miejsce – Karolina Jaszczuk kl. 2AG
II miejsce – Gabriela Soszyńska kl. 2AP
III miejsce – Julia Mazurek 2AG
Wyróżnienie – Katarzyna Kozioł 2RG
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do brania udziału w kolejnych!!!!!
Karolina Ochnik i Iwona Kaczorek

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com