Zlote technikum 2020

Wielkanoc20

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży apeluje o wzmożenie nadzoru nad pociechami. W tym trudnym dla wszystkich okresie, szczególnie istotne jest, aby respektować ustanowione zasady, a dzieci i młodzież uczulić na konieczność zaniechania kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikanie miejsc publicznych oraz pozostanie w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia Państwa i Waszych bliskich.

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o Wasze bezpieczeństwo apeluje o stosowanie się do zaleceń. Bardzo istotne jest, abyście w tym trudnym dla Wszystkich okresie zaniechali kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikali miejsc publicznych oraz pozostali w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia, nie tylko Was, ale i Waszych bliskich.

Informuję, że zorganizowano telefoniczną formę wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dla uczniów i rodziców szkoły, poprzez uruchomienie dyżuru w określonych godzinach w ciągu całego tygodnia pod numerem telefonu 501 415 995

Dni tygodnia

Dyżur pedagoga

godz. od.. do ..

Poniedziałek 13.00-17.00
Wtorek 9.00-14.00
Środa 9.00-13.00
Czwartek 10.00-14.00
Piątek 9.00-13.00

Informuję, że Zarządzeniem Dyrektora obowiązuje zakaz korzystania z obiektów szkolnych od dnia 19 marca 2020 r. do odwołania.

Jolanta Duk

APEL DO RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH

w związku z z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w dniach 12-25 marca 2020 r.