• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

dyplom2016

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach uzyskał tytuł „Szkoła zawodowa najwyższej jakości” za projekt „Współpraca Technikum nr 2 z Urzędem Skarbowym w Siedlcach” uznany za „ Dobrą praktykę”. Konkurs został przeprowadzony w ramach projektu „Europejskie rozwiązania w zapewnianiu jakości – ESQA” („European Solutions in Quality Assurance”) realizowanego wspólnie z partnerami z Wielkiej Brytanii, Słowenii i Estonii. Współorganizatorem konkursu było Kuratorium Oświaty w Warszawie. W konkursie brało udział 86 szkół z całej Polski. Wyróżnienia i zaszczytny tytuł „Szkoła zawodowa najwyższej jakości” otrzymały tylko 3 szkoły z województwa mazowieckiego, w tym nasza szkoła. Zgłoszone przez nas wdrażane rozwiązania mające na celu zapewnienie jakości kształcenia zostały docenione przez organizatorów konkursu i znajdą się w międzynarodowym Katalogu Dobrych Praktyk projektu ESQA. 

Młodzieży życzymy czerpania jak największych korzyści z nauki w szkole, realizacji swoich zainteresowań i pasji oraz wszechstronnego rozwoju przygotowującego do wejścia na rynek pracy i dalszego kształcenia. Myślimy, że po ukończeniu „szkoły zawodowej najwyższej jakości” uczniowie uzyskają zatrudnienie zgodne ze swymi aspiracjami zawodowymi.

реклама вконтакте отзывы

новости китайских смартфонов

мода макияж

стоимость ноутбука леново

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com