• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

zlotaszkola

Klasa 3 F
VI Liceum Ogólnokształcące - wychowawca Małgorzata Hołubiec
Artych Paulina, Biarda Patrycja Barbara, Bulak Anna Paulina, Cabaj Agata, Furman Karolina, Gątarek Hubert, Głuchowska Kamila Alicja, Głuchowski Mateusz, Joński Bartosz, Korycińska Anna, Lipińska Elżbieta, Ługowska Dorota, Marchel Magdalena, Marco Nicol Esmeralda, Mazurek Kamila, Michalak Karolina, Nasiłowska Aleksandra, Nowosielska Żaneta Magdalena, Ostojska Patrycja, Radzikowska Aneta, Rogala Magdalena, Sitarz Eliza, Sobiczewska Klaudia, Soszyński Paweł Jarosław, Stachowicz Agnieszka, Wereda Patrycja, Wereszczyńska Paulina, Wielogórska Aleksandra Weronika, Wróbel Monika, Wysokińska Aleksandra


Klasa 3 G

VI Liceum Ogólnokształcące - wychowawca Marcin Długosz

Borkowska Adrianna, Cielemęcka Monika, Daszkiewicz Jan Mariusz, Fałdowska Paulina, Grodzicki Piotr, Grudziński Marcin, Jasińska Kinga Justyna, Kadej Aneta, Kalicki Karol, Kołodziejczyk Erwin Krystian, Komar Karolina, Kosiński Michał, Kowalczyk Klaudia, Krawczyk Sebastian, Lewandowska Karolina, Łuka Joanna, Nasiłowski Maciej, Ochnio Bartosz, Osińska Sylwia Monika, Podstawka Aneta Iwona, Radzikowska Aleksandra Małgorzata, Rojek Paulina Katarzyna, Sobiech Ewelina Weronika, Wysokińska Bernadetta, Zielonka Daria


Klasa 4 A
Technikum nr 2 - wychowawca Wojciech Zych
Augustyniak Katarzyna, Borkowska Aleksandra, Borkowska Mariola, Czerska Agata, Gajowniczek Karolina, Jasińska Agata, Jastrzębska Karolina, Jońska Joanna, Jóźwiak Anna, Kachniarz Marta, Konstanty Kinga, Korolczuk Adrianna Helena, Krasowska Monika, Lech Katarzyna, Lewczuk Przemysław, Nużyńska Kinga, Połok Julita Ewa, Przegalińska Martyna, Reduch Paweł, Reduch Wojciech, Rosłan Justyna, Sawicka Justyna, Skaruz Natalia, Szlaza Łukasz, Wójtowicz Kamil, Wysokiński Dawid Michał, Wysocka Jolanta


Klasa 4 C

Technikum nr 2 - wychowawca Ewa Soszyńska
Adamiak Andżelika, Aryż Iwona, Baczyński Rafał, Charuta Natalia Alicja, Chojecki Patryk, Dmowska Ewa, Donacki Jan, Gochnio Bartłomiej, Grochowska Ewelina, Jakimiak Robert Jan, Jarząb Marek, Karolak Katarzyna, Kurowska Monika Aldona, Lewocki Michał, Młynarz Sylwia Maria, Mruz Cezary, Orzełowska Aldona Magdalena, Plak Natalia, Podgajna Joanna, Rzążewski Bartosz Piotr, Skolimowski Kacper, Toczyska Agata, Wojewódzki Kamil Mateusz, Wróbel Mateusz Paweł, Wysokińska Anna Maria, Zaniewicz Daria Anna, Złoch Natalia


Klasa 4 L

Technikum nr 2 - wychowawca Andrzej Kowalczyk
Adamczyk Hubert, Alikowski Adrian, Borkowski Patryk, Frelik Kinga Olga, Izdebska Julia Małgorzata, Jakubowski Hubert Stanisław, Jaroszczyk Konrad, Jastrzębska Kinga, Kaczorek Damian, Kowalczyk Kamil, Marciniuk Adam Tadeusz, Mazurczak Kamil, Mazurowska Anna, Niedziółka Marek, Pawlik Olga, Polkowski Marcin, Przeździak Kamil, Skup Urszula, Sopiński Krystian, Świątek Magdalena, Walecki Bartłomiej Marcin, Wasińska Milena Anna, Wołosewicz Dominika, Wysokińska, Martyna, Zdanowski Karol, Żukowski Łukasz

цена на паркетную доскупланшет на виндовсекак приготовитьwobs.ua
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com