• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Zlote technikum 2020

VI Liceum Ogólnokształcące

3F – wychowawca Piotr Wójcikowski

Baryła Dawid Mirosław, Gałecka Kamila Katarzyna, Giziński Karol, Jastrzębska Milena, Jastrzębska Paulina Weronika, Jóźwik Błażej, Jóźwik Zuzanna Gabriela, Karolewska Paulina, Konopka Bianca, Kowalczyk Julia Patrycja, Krycka Klaudia , Łęczycki Kacper Dawid, Magdziak Julia , Mazurczak Karolina, Mazurczak Karolina, Mazurek Julia Weronika, Michalak Ewa Katarzyna, Myszka Izabela, Nasiłowska Olga, Ochnio Mateusz, Połok Patrycja, Skwierczyńska Mirella, Stanek Natalia, Staniszewska Alicja, Szajdziuk Maja, Trzeciak Paulina, Wołoszka Klaudia, Wójcik Julia, Wójcik Natalia

 

Technikum nr 2

4A – wychowawca Robert Borkowski

Augustyniak Martyna, Bogusz Izabela, Borkowska Katarzyna, Boruc Andżelika, Bujalski Patryk, Chmielewska Weronika, Cymerman Dominika, Czop Weronika, Grochowski Bartosz, Hodovaniuk Yuliya, Korycińska Sylwia, Kozak Jakub, Krogul Dawid, Kucińska Weronika, Łęczycka Sylwia Magdalena, Markiewicz Michał, Parobczyk Beata, Radzikowska Weronika, Rosa Karolina, Sobiczewska Sylwia, Sokołowska Anna Maria, Sołoniewicz Izabela, Starak Aleksandra , Szcześniak Natalia Nicole, Walczuk Karolina, Wasiluk Paulina, Złoch Joanna

4C – wychowawca Jolanta Iwaniuk

Boguszewski Robert, Borkowska Martyna Małgorzata, Czajka Rafał, Dzioba Alicja Katarzyna, Golec Kamil Łukasz, Jarząb Natalia, Jastrzębska Natalia, Kosyl Konrad Wiktor, Kozłowski Patryk, Kruk Aleksandra Anita, Michalak Tatiana Katarzyna, Mioduska Martyna, Mularczyk Natalia Katarzyna, Ostapowicz Aleksandra, Pazdyga Szymon Jakub, Postek Paulina, Radzikowski Arkadiusz, Rychlik Agata, Sitarz Natalia Dominika, Talacha Michał , Talarek Marlena, Uziembło Kinga, Wielgórska Dominika, Zdanowski Paweł, Żochowska Sylwia

 

4L – wychowawca Renata Kulik

Altin Jakub Saim, Bednarczyk Damian, Borkowski Jacek, Celińska Magdalena, Duczek Natalia Paulina, Gałecka Natalia , Grudzień Mikołaj Michał, Habib Mateusz, Jastrzębska Patrycja, Jastrzębski Mateusz, Jezierska Milena, Kicman Jakub Piotr, Koć Ewelina Bożena, Krakowiak Patryk, Krasuska Martyna, Kruk Cezary Mikołaj, Kruszewska Marta, Lipiński Adam, Michalski Jakub, Mitrzak Martyna Magdalena, Niewęgłowski Mateusz, Nowosielski Maciej, Orzyłowska Maria, Prochenka Karolina, Pytlak Piotr Łukasz, Rzążewska Paulina, Surudo Konrad, Wasilewska Weronika, Żółkowski Artur

4R – wychowawca Wioletta Pieńkowska

Abramowicz Sandra, Borkowska Angelika, Centkowski Rafał Damian, Dąbrowska Natalia Miranda, Dziak Kacper, Dziewulska Katarzyna, Grabowski Piotr, Grochowska Natalia, Iwanowska Adrianna, Jasińska Kinga, Jastrzębski Marcin Mariusz, Kafara Paulina, Kisielińska Magdalena Weronika, Kita Paulina Weronika, Kozak Natalia, Kulwas Maria, Łęczycki Adrian, Mańkowska Kamila, Mazur Natalia, Okniński Jakub, Okniński Łukasz Piotr, Olkowicz Katarzyna Zuzanna, Paczoska Klaudia, Płatek Dominika Julia, Pogonowska Ewelina, Radzikowska Paulina, Soćko Artur, Szajkowski Bartosz Łukasz, Zwolińska Aleksandra

VI Liceum Ogólnokształcące

Klasa 3 F - wychowawca Paweł Jakubik
Andrusiuk Magdalena, Dadacz Emilia, Dziewulska Aleksandra, Izdebski Mateusz, Kędziora Klaudia, Kiełczykowska Olga, Kleszcz Klaudia, Kniotek Katarzyna, Konasiuk Kinga Angelika, Kosyl Julia, Krogul Karolina, Lis Paweł Sebastian, Mątewka Weronika, Mirosz Dagmara Kinga, Miszczak Kamila, Niedziółka Karolina, Nowosielska Natalia, Olszewska Natalia, Pałys Klaudia, Piórek Jakub Paweł, Plak Izabela, Posiadała Monika Maria, Romańska Brygida, Sinikiewicz Iga, Skóra Ewelina, Teodorczuk Aleksandra, Trębicka Paulina Agata, Turowska Ewelina, Wyrębiak Marlena, Zacharczuk Marta


Technikum nr 2

Klasa 4 A - wychowawca Edyta Mielniczuk
Borkowska Daria, Częstochowski Piotr Roman, Danielak Marcin , Danielak Monika, Gielewicz Radosław, Gołębiowski Dominik, Grzyb Weronika, Jastrzębska Katarzyna, Jedynak Karol, Jóźwiak Angelika , Kaniecki Damian, Komar Magdalena, Kondraciuk Izabella, Krasuska Anna Elżbieta, Krasuska Karolina, Kubuj Rafał, Kucewicz Bartłomiej , Leczkowska Marta Anna, Miłkowska Dorota, Olszewski Piotr, Popek Kamil Paweł, Pucyk Paulina, Romańska Justyna, Rucińska Agata, Skrajna Ewa, Walas Patrycja Izabela, Wilczyńska Ewa Katarzyna, Zając Klaudia, Zbucka Iwona Maria, Zdziebłowski Emil Andrzej


Technikum nr 2

Klasa 4 C - wychowawca Tomasz Borkowski
Anusiewicz Paulina, Bielecka Oliwia Agnieszka, Bolesta Jacek, Borkowska Dominika Jadwiga, Boruc Aleksandra, Całka Sebastian Adrian, Celińska Karolina, Chodowiec Angelika, Jaroszczyk Tomasz, Jastrzębska Aneta, Kłoś Anna, Kowalczyk Katarzyna, Kuliński Hubert, Kwasik Ewelina Katarzyna, Łęczycki Artur, Mężyński Michał Mateusz, Nasiłowska Agnieszka Katarzyna, Nowosielska Martyna, Pawłowska Paulina, Pióro Mateusz, Piwowarska Katarzyna, Pluta Aneta Angelika, Próchnicki Tomasz, Sawicka Klaudia, Siwiec Martyna, Stańczuk Piotr, Świątkowski Mateusz Daniel, Wyrębek Paula, Wysokińska Natalia Maria


Technikum nr 2

Klasa 4 L - wychowawca Ewa Księżopolska
Bajek Bartosz, Barej Kamil, Błaszczak Damian, Czerski Hubert, Deniszewska Ewelina, Gorzkowski Hubert, Kaniecki Bartłomiej, Korczewski Piotr, Kosyl Adrian, Ługowska Kinga, Ługowski Wojciech, Mazurek Paulina, Miazga Jakub, Myrcha Katarzyna, Nowosielski Janusz, Oknińska Dominika, Osińska Dominika, Paczuski Paweł, Pieńkowska Magda Agata, Płochocki Mateusz Paweł, Prokurat Jakub, Radzikowski Mateusz, Stosio Karol, Szcześniak Kamil, Tymiński Adrian, Wakuła Maciej Karol, Wasilewski Marcin, Wiewiórka Michał, Wójcik Kamil Krzysztof, Zawadzki Przemysław, Zemła Michał

 

2018/2019


VI Liceum Ogólnokształcące
3F – wychowawca Małgorzata Sawicka
Barciak    Julia, Chromiński Szymon, Doroba Katarzyna, Gałecka Agnieszka, Garwoliński Mateusz, Górska    Weronika, Grabowska Weronika, Grochowska Diana, Jastrzębska Julia, Klimiuk Adrian, Kowalczyk Julia    Anna, Kowalczyk Julia Kaja, Kozak Przemysław, Kuczyńska Julia, Mitura    Klaudia, Noszczak Patrycja, Olędzki Bartosz, Perka Karolina, Piekarski Krystian, Ratuska Dorota, Remiszewska Milena    Paulina, Rostkowska Angelika, Rzążewska Anita    , Soszyńska Weronika, Wadas Marek Robert, Wielgórska Klaudia, Woszczek Olga Edyta, Woźniak Adriana    

Technikum nr 2
4A – wychowawca Aneta Baran
Bawolska Karolina Łucja, Błąd Alicja Magdalena, Borowska Magdalena,     Danielak Joanna, Grzywacz Elwira, Klewek Olga, Koć Karolina, Komar Sylwia, Konopka Laura Katarzyna, Kozik Sylwia, Kulasiński Damian    , Kwiatek Bernadeta, Matysiak Karolina, Misiak Paulina, Niebrzegowski    Artur, Olszewska Aneta, Osińska    Kinga, Pawlak Klaudyna Katarzyna, Prochenka Aleksandra, Przegaliński Marcin, Raszuk Dominika Natalia, Rosa Bartosz, Śledź Wioletta, Walczuk Katarzyna, Wiewiórka Edyta Krystyna, Wojciechowski Michał Kacper, Wojtas Patryk Adam

4C – wychowawca Joanna Nuckowska
Cegiełko Patrycja Aleksandra, Chromińska Weronika, Dawidek Marlena, Domańska Karolina, Dybowski Adrian, Dziedzic Dominika, Fedorowicz Angelika Róża, Grodzki Emil, Iwanowska Angelika, Jakimiak Marlena Agnieszka, Jedlińska Anita, Jędrzejewicz Bartosz, Jurzyk Eryk, Kalisz Karolina, Korneć Mateusz, Mątewka Damian, Patej Piotr, Płatek Aneta, Płatek Sylwia, Polkowski Kamil, Rybak Magdalena Maria, Szczygieł Natalia Aleksandra, Trochimiak Kinga, Walecki Łukasz, Wyrębiak Aleksandra, Wyrzykowska Paulina, Wysokiński Bartłomiej, Wysokiński Karol, Zemło Angelika

4L – wychowawca Elżbieta Replińska
Całka Patrycja, Chojecka Monika, Cielemęcki Hubert, Gawinkowska Izabella, Golec Patrycja, Jasiński Patryk, Jastrzębski Łukasz, Joński Jakub, Kadej Konrad, Kalicki Krystian Wojciech, Kołodziejczyk Emil, Kosieradzki Patryk, Lipiński Krzysztof, Majewski Kacper, Mazurek Karolina, Miernicki Kamil, Orlińska Weronika, Pasieczna Julia, Romański Mateusz, Rosa Weronika Anna, Sadłowska Magdalena, Stosio Marcin, Szmurło Sebastian Zdzisław, Talacha Szymon Patryk, Tokarz Przemysław, Wiącek Damian Bartłomiej, Wierczuk Jakub, Trębicka Patrycja, Wróbel Marta    

4R – wychowawca Iwona Kaczorek
Bogusz Karolina, Borkowska Joanna, Chróściel Milena, Dąbrowska Natalia, Głuszczak Maciej, Jasińska Aleksandra, Jastrzębska Sylwia, Jaszczuk Weronika Agata, Kukla Karolina, Luty Krystian, Majewska Aleksandra, Maksymiuk Piotr, Olszewska Natalia, Radzikowski Przemysław, Rosa Patrycja, Sadowa Aleksandra, Skolimowska Maja, Szczepaniak Julia, Szczukocka Dominika, Wielgosz Angelika, Wrona Patrycja Joanna, Wrzosek Karolina, Wysokińska Karolina, Zalewska Natalia Katarzyna, Zaliwska Weronika, Zdzieborski Dawid    
    

Klasa 3 F
VI Liceum Ogólnokształcące - wychowawca Małgorzata Hołubiec
Artych Paulina, Biarda Patrycja Barbara, Bulak Anna Paulina, Cabaj Agata, Furman Karolina, Gątarek Hubert, Głuchowska Kamila Alicja, Głuchowski Mateusz, Joński Bartosz, Korycińska Anna, Lipińska Elżbieta, Ługowska Dorota, Marchel Magdalena, Marco Nicol Esmeralda, Mazurek Kamila, Michalak Karolina, Nasiłowska Aleksandra, Nowosielska Żaneta Magdalena, Ostojska Patrycja, Radzikowska Aneta, Rogala Magdalena, Sitarz Eliza, Sobiczewska Klaudia, Soszyński Paweł Jarosław, Stachowicz Agnieszka, Wereda Patrycja, Wereszczyńska Paulina, Wielogórska Aleksandra Weronika, Wróbel Monika, Wysokińska Aleksandra


Klasa 3 G

VI Liceum Ogólnokształcące - wychowawca Marcin Długosz

Borkowska Adrianna, Cielemęcka Monika, Daszkiewicz Jan Mariusz, Fałdowska Paulina, Grodzicki Piotr, Grudziński Marcin, Jasińska Kinga Justyna, Kadej Aneta, Kalicki Karol, Kołodziejczyk Erwin Krystian, Komar Karolina, Kosiński Michał, Kowalczyk Klaudia, Krawczyk Sebastian, Lewandowska Karolina, Łuka Joanna, Nasiłowski Maciej, Ochnio Bartosz, Osińska Sylwia Monika, Podstawka Aneta Iwona, Radzikowska Aleksandra Małgorzata, Rojek Paulina Katarzyna, Sobiech Ewelina Weronika, Wysokińska Bernadetta, Zielonka Daria


Klasa 4 A
Technikum nr 2 - wychowawca Wojciech Zych
Augustyniak Katarzyna, Borkowska Aleksandra, Borkowska Mariola, Czerska Agata, Gajowniczek Karolina, Jasińska Agata, Jastrzębska Karolina, Jońska Joanna, Jóźwiak Anna, Kachniarz Marta, Konstanty Kinga, Korolczuk Adrianna Helena, Krasowska Monika, Lech Katarzyna, Lewczuk Przemysław, Nużyńska Kinga, Połok Julita Ewa, Przegalińska Martyna, Reduch Paweł, Reduch Wojciech, Rosłan Justyna, Sawicka Justyna, Skaruz Natalia, Szlaza Łukasz, Wójtowicz Kamil, Wysokiński Dawid Michał, Wysocka Jolanta


Klasa 4 C

Technikum nr 2 - wychowawca Ewa Soszyńska
Adamiak Andżelika, Aryż Iwona, Baczyński Rafał, Charuta Natalia Alicja, Chojecki Patryk, Dmowska Ewa, Donacki Jan, Gochnio Bartłomiej, Grochowska Ewelina, Jakimiak Robert Jan, Jarząb Marek, Karolak Katarzyna, Kurowska Monika Aldona, Lewocki Michał, Młynarz Sylwia Maria, Mruz Cezary, Orzełowska Aldona Magdalena, Plak Natalia, Podgajna Joanna, Rzążewski Bartosz Piotr, Skolimowski Kacper, Toczyska Agata, Wojewódzki Kamil Mateusz, Wróbel Mateusz Paweł, Wysokińska Anna Maria, Zaniewicz Daria Anna, Złoch Natalia


Klasa 4 L

Technikum nr 2 - wychowawca Andrzej Kowalczyk
Adamczyk Hubert, Alikowski Adrian, Borkowski Patryk, Frelik Kinga Olga, Izdebska Julia Małgorzata, Jakubowski Hubert Stanisław, Jaroszczyk Konrad, Jastrzębska Kinga, Kaczorek Damian, Kowalczyk Kamil, Marciniuk Adam Tadeusz, Mazurczak Kamil, Mazurowska Anna, Niedziółka Marek, Pawlik Olga, Polkowski Marcin, Przeździak Kamil, Skup Urszula, Sopiński Krystian, Świątek Magdalena, Walecki Bartłomiej Marcin, Wasińska Milena Anna, Wołosewicz Dominika, Wysokińska, Martyna, Zdanowski Karol, Żukowski Łukasz

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com