Ekonomia Stosowana  to program nauczania do przedmiotu podstawy przedsiębiorczości dla uczniów liceów i techników. Program zakłada:

• przygotowanie uczniów do funkcjonowania na rynku pracy poprzez przybliżenie im podstaw wiedzy ekonomicznej oraz kształcenie postaw przedsiębiorczych.
  • kształtowanie umiejętności wykorzystania wiedzy ekonomicznej w codziennym życiu i w podejmowaniu racjonalnych decyzji.
  • weryfikowanie przez uczniów w sytuacjach życiowych wiedzy i umiejętności nabytych w czasie zajęć.
  • wspieranie przez przedstawicieli życia gospodarczego realizacji programu.

Poza podręcznikiem i zeszytem ucznia z ćwiczeniami program posiada bogata obudowę elektroniczną zarówno dla ucznia jak i nauczyciela.

паркетная доска купить недороговыбор производителя ноутбукаказан биолпиар сайтов