• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

Srebro2019

W roku szkolnym 2016/2017 kolejna grupa uczniów klas trzecich Technikum nr 2 w Siedlcach przygotowuje się do wyjazdu na staż zagraniczny w ramach projektu „Dla zawodowej przyszłości” z programu Erasmus +. Do udziału w projekcie zakwalifikowało się 37 uczniów (33 osoby z grupy podstawowej i 4 osoby rezerwowe).

Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w projekcie

Włochy
Kl. III a
1. Chylińska Monika
2. Głuchowska Joanna
3. Jaszczuk Aleksandra
4. Kadźmierczak Karolina
5. Kłoczek Patrycja
6. Ługowska Paulina
7. Łukasik Katarzyna
8. Ostrowska Paulina
9. Prokurat Patryk
10. Sosnowska Paulina
11. Sysik Aleksandra
12. Wyżywniak Klaudia
13. Zabłocka Katarzyna

Kl. III c
1. Boruc Dominika
2. Izdebska Martyn Karolina
3. Leśniak Piotr
4. Olkowicz Magdalena
5. Szewczyk Marcin
6. Zarzycki Mateusz

Portugalia
Kl. III l
1. Bogusz Dominika
2. Gajowniczek Kamil
3. Jaszczuk Patrycja
4. Karpowicz Rafał
5. Kicman Olga
6. Kobak Dorota
7. Kondraciuk Piotr
8. Krasowska Dominika
9. Kublik Agata
10. Orzyłowska Magdalena
11. Próżanin Monika
12. Rejewski Mateusz

Kl. III r
1. Kulikowska Martyna
2. Ługowski Paweł
3. Osik Weronika
4. Rosa Karolina
5. Szostek Iwona
6. Wyrzykowska Iga

19 marca 2017 r. 17 uczniów wyjedzie na 3-tygodniowy staż zawodowy do Włoch, a 16 uczniów do Portugalii. Młodzież obecnie uczestniczy w 60 godzinnym kursie języka obcego. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek i wtorek w godzinach od 14.55 do 16.10. Kurs języka włoskiego prowadzi pani Joanna Staręga – Marco (dla kl. III a i kl. III c), a kurs języka angielskiego (dla kl. III l i kl. III r) pani Iwona Kaczorek.

 

 

parket-ukladka.comинтернет магазин ноутбуков москвасковорода биолинтернет магазины
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com