• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

zlotaszkola

VI Liceum Ogólnokształcące

Klasa 3 F - wychowawca Paweł Jakubik
Andrusiuk Magdalena, Dadacz Emilia, Dziewulska Aleksandra, Izdebski Mateusz, Kędziora Klaudia, Kiełczykowska Olga, Kleszcz Klaudia, Kniotek Katarzyna, Konasiuk Kinga Angelika, Kosyl Julia, Krogul Karolina, Lis Paweł Sebastian, Mątewka Weronika, Mirosz Dagmara Kinga, Miszczak Kamila, Niedziółka Karolina, Nowosielska Natalia, Olszewska Natalia, Pałys Klaudia, Piórek Jakub Paweł, Plak Izabela, Posiadała Monika Maria, Romańska Brygida, Sinikiewicz Iga, Skóra Ewelina, Teodorczuk Aleksandra, Trębicka Paulina Agata, Turowska Ewelina, Wyrębiak Marlena, Zacharczuk Marta


Technikum nr 2

Klasa 4 A - wychowawca Edyta Mielniczuk
Borkowska Daria, Częstochowski Piotr Roman, Danielak Marcin , Danielak Monika, Gielewicz Radosław, Gołębiowski Dominik, Grzyb Weronika, Jastrzębska Katarzyna, Jedynak Karol, Jóźwiak Angelika , Kaniecki Damian, Komar Magdalena, Kondraciuk Izabella, Krasuska Anna Elżbieta, Krasuska Karolina, Kubuj Rafał, Kucewicz Bartłomiej , Leczkowska Marta Anna, Miłkowska Dorota, Olszewski Piotr, Popek Kamil Paweł, Pucyk Paulina, Romańska Justyna, Rucińska Agata, Skrajna Ewa, Walas Patrycja Izabela, Wilczyńska Ewa Katarzyna, Zając Klaudia, Zbucka Iwona Maria, Zdziebłowski Emil Andrzej


Technikum nr 2

Klasa 4 C - wychowawca Tomasz Borkowski
Anusiewicz Paulina, Bielecka Oliwia Agnieszka, Bolesta Jacek, Borkowska Dominika Jadwiga, Boruc Aleksandra, Całka Sebastian Adrian, Celińska Karolina, Chodowiec Angelika, Jaroszczyk Tomasz, Jastrzębska Aneta, Kłoś Anna, Kowalczyk Katarzyna, Kuliński Hubert, Kwasik Ewelina Katarzyna, Łęczycki Artur, Mężyński Michał Mateusz, Nasiłowska Agnieszka Katarzyna, Nowosielska Martyna, Pawłowska Paulina, Pióro Mateusz, Piwowarska Katarzyna, Pluta Aneta Angelika, Próchnicki Tomasz, Sawicka Klaudia, Siwiec Martyna, Stańczuk Piotr, Świątkowski Mateusz Daniel, Wyrębek Paula, Wysokińska Natalia Maria


Technikum nr 2

Klasa 4 L - wychowawca Ewa Księżopolska
Bajek Bartosz, Barej Kamil, Błaszczak Damian, Czerski Hubert, Deniszewska Ewelina, Gorzkowski Hubert, Kaniecki Bartłomiej, Korczewski Piotr, Kosyl Adrian, Ługowska Kinga, Ługowski Wojciech, Mazurek Paulina, Miazga Jakub, Myrcha Katarzyna, Nowosielski Janusz, Oknińska Dominika, Osińska Dominika, Paczuski Paweł, Pieńkowska Magda Agata, Płochocki Mateusz Paweł, Prokurat Jakub, Radzikowski Mateusz, Stosio Karol, Szcześniak Kamil, Tymiński Adrian, Wakuła Maciej Karol, Wasilewski Marcin, Wiewiórka Michał, Wójcik Kamil Krzysztof, Zawadzki Przemysław, Zemła Michał

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com