• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

zlotaszkola

2018/2019


VI Liceum Ogólnokształcące
3F – wychowawca Małgorzata Sawicka
Barciak    Julia, Chromiński Szymon, Doroba Katarzyna, Gałecka Agnieszka, Garwoliński Mateusz, Górska    Weronika, Grabowska Weronika, Grochowska Diana, Jastrzębska Julia, Klimiuk Adrian, Kowalczyk Julia    Anna, Kowalczyk Julia Kaja, Kozak Przemysław, Kuczyńska Julia, Mitura    Klaudia, Noszczak Patrycja, Olędzki Bartosz, Perka Karolina, Piekarski Krystian, Ratuska Dorota, Remiszewska Milena    Paulina, Rostkowska Angelika, Rzążewska Anita    , Soszyńska Weronika, Wadas Marek Robert, Wielgórska Klaudia, Woszczek Olga Edyta, Woźniak Adriana    

Technikum nr 2
4A – wychowawca Aneta Baran
Bawolska Karolina Łucja, Błąd Alicja Magdalena, Borowska Magdalena,     Danielak Joanna, Grzywacz Elwira, Klewek Olga, Koć Karolina, Komar Sylwia, Konopka Laura Katarzyna, Kozik Sylwia, Kulasiński Damian    , Kwiatek Bernadeta, Matysiak Karolina, Misiak Paulina, Niebrzegowski    Artur, Olszewska Aneta, Osińska    Kinga, Pawlak Klaudyna Katarzyna, Prochenka Aleksandra, Przegaliński Marcin, Raszuk Dominika Natalia, Rosa Bartosz, Śledź Wioletta, Walczuk Katarzyna, Wiewiórka Edyta Krystyna, Wojciechowski Michał Kacper, Wojtas Patryk Adam

4C – wychowawca Joanna Nuckowska
Cegiełko Patrycja Aleksandra, Chromińska Weronika, Dawidek Marlena, Domańska Karolina, Dybowski Adrian, Dziedzic Dominika, Fedorowicz Angelika Róża, Grodzki Emil, Iwanowska Angelika, Jakimiak Marlena Agnieszka, Jedlińska Anita, Jędrzejewicz Bartosz, Jurzyk Eryk, Kalisz Karolina, Korneć Mateusz, Mątewka Damian, Patej Piotr, Płatek Aneta, Płatek Sylwia, Polkowski Kamil, Rybak Magdalena Maria, Szczygieł Natalia Aleksandra, Trochimiak Kinga, Walecki Łukasz, Wyrębiak Aleksandra, Wyrzykowska Paulina, Wysokiński Bartłomiej, Wysokiński Karol, Zemło Angelika

4L – wychowawca Elżbieta Replińska
Całka Patrycja, Chojecka Monika, Cielemęcki Hubert, Gawinkowska Izabella, Golec Patrycja, Jasiński Patryk, Jastrzębski Łukasz, Joński Jakub, Kadej Konrad, Kalicki Krystian Wojciech, Kołodziejczyk Emil, Kosieradzki Patryk, Lipiński Krzysztof, Majewski Kacper, Mazurek Karolina, Miernicki Kamil, Orlińska Weronika, Pasieczna Julia, Romański Mateusz, Rosa Weronika Anna, Sadłowska Magdalena, Stosio Marcin, Szmurło Sebastian Zdzisław, Talacha Szymon Patryk, Tokarz Przemysław, Wiącek Damian Bartłomiej, Wierczuk Jakub, Trębicka Patrycja, Wróbel Marta    

4R – wychowawca Iwona Kaczorek
Bogusz Karolina, Borkowska Joanna, Chróściel Milena, Dąbrowska Natalia, Głuszczak Maciej, Jasińska Aleksandra, Jastrzębska Sylwia, Jaszczuk Weronika Agata, Kukla Karolina, Luty Krystian, Majewska Aleksandra, Maksymiuk Piotr, Olszewska Natalia, Radzikowski Przemysław, Rosa Patrycja, Sadowa Aleksandra, Skolimowska Maja, Szczepaniak Julia, Szczukocka Dominika, Wielgosz Angelika, Wrona Patrycja Joanna, Wrzosek Karolina, Wysokińska Karolina, Zalewska Natalia Katarzyna, Zaliwska Weronika, Zdzieborski Dawid    
    

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com