• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

zlotaszkola

Moje Finanse w ZSP nr 2 jest realizowany od roku 2004. Jego celem jest poszerzanie wiedzy uczniów dotyczącej zasad działania sektora finansowego oraz kształtowanie umiejętności, które umożliwią im efektywne zarządzanie finansami osobistymi i budowanie własnego bezpieczeństwa finansowego.
Realizacja programu odbywa się na lekcjach i zajęciach pozalekcyjnych przede wszystkim w ramach przedmiotu podstawy przedsiębiorczości oraz przedmiotach ekonomicznych.
Program Moje finanse jest wyposażony w pakiet materiałów dydaktycznych uporządkowanych zgodnie z 6 modułami tematycznymi programu, tj: Świat finansów, Polubić banki, Inwestycja w przyszłość, Mój budżet, Moje inwestycje i Bezpieczne finanse. W każdym znajdują się:
- przepisy na zajęcia,
- scenariusze zadań edukacyjnych,
- prezentacje,
- filmy,
- testy do weryfikacji wiedzy i umiejętności ucznia wraz z kluczem odpowiedzi
- dostęp do materiałów ucznia
materiały ucznia:
- testy uczące,
- ćwiczenia dla uczniów,
- WebQuesty programu.
 Więcej informacji na http://www.moje-finanse.junior.org.pl/pl/moje-finanse-w-szkole

барные светильники подвесныеноутбуки маленького размеракак подобратьcommunication legal translation
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com