Dnia 17 września uczniowie z klasy 2L pod opieką Pani Lidii Kopeć uczestniczyli wraz z pocztem sztandarowym w miejskich uroczystościach upamiętniających 80. rocznicę napaści ZSRR na Polskę. Obchody rozpoczęły się w Kościele Garnizonowym w Siedlcach, w którym została odprawiona msza św. w intencji obrońców Ojczyzny poległych i pomordowanych na Wschodzie. Dalsza część uroczystości miała miejsce na Cmentarzu Wojennym. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i wysłuchaniu przemówienia Prezydenta Miasta Siedlce Andrzeja Sitnika delegacja uczniów z Panią Dyrektor Jolantą Duk złożyła kwiaty pod pomnikiem.

16 września 2019 r. klasy pierwsze po gimnazjum wraz z wychowawcami (klasa 1ag z wychowawczynią p. Hanną Sienkiewicz-Kaya, klasa 1lg z p. Kamilą Wereszczyńską, klasa 1rg z p. Iwoną Płotczyk, klasa 1fg z p. Małgorzatą Połeć i p. Karoliną Ochnik oraz klasa 1cg z p. Tomaszem Borkowskim) oraz z pedagog szkolną p. Katarzyną Łupińską, miały integrację w Reymontówce w Chlewiskach. Ponadto towarzyszyli im nauczyciele, p. Joanna Kot, p. Lidia Kopeć i p. Szymon Maciołek. Wszyscy uczestnicy stwierdzili, że to była naprawdę świetna integracja przez zabawę, teraz z pewnością lepiej się znamy i przyjemniej będzie nam spędzić razem kolejne lata w naszej Szkole.

Dnia 7 września 2019 roku, uczniowie klasy 2c wraz z pocztem sztandarowym, uczestniczyli w uroczystej Mszy Św. w Kościele Katedralnym z okazji wręczenia sztandaru 18 Dywizji Zmechanizowanej im. gen. broni Tadeusza Buka. Wraz z młodzieżą naszą szkołę reprezentowała p. dyrektor Jolanta Duk oraz wychowawca klasy p. Ewa Soszyńska. Uroczystość była częścią obchodów pierwszego święta 18 Dywizji Zmechanizowanej, którym towarzyszyły takie atrakcje jak prezentacja sprzętu wojskowego, pokaz szwadronu ułanów oraz występy orkiestr wojskowych.

Zebranie z rodzicami uczniów klas pierwszych i trójek klasowych Rady Rodziców z wszystkich klas odbędzie się dnia 12.09.2019 r. w następującym porządku:

16.00 – Część ogólna dla wszystkich rodziców uczniów klas pierwszych na sali gimnastycznej:

- spotkanie z dyrekcją szkoły i pedagogiem szkolnym,

- szkolenie prowadzone przez asp. szt. Sławomira Stefaniaka

z Wydziału Prewencji nt. Odpowiedzialności prawnej młodego

człowieka.

16.45 – zebranie rodziców uczniów klas pierwszych z wychowawcami klas            w salach. Przydział sal poniżej.

17.00 – zebranie trójek klasowych rodziców z klas maturalnych w sprawie studniówki. Sala nr 5.

17.30 – zebranie dyrekcji z Radą Rodziców (trójki klasowe z wszystkich klas). Sala nr 8

Przydział sal na spotkanie rodziców z wychowawcami klas pierwszych:

Klasa Wychowawca Sala
1ag p. Hanna Sienkiewicz- Kaya 16
1cg p. Tomasz Borkowski 6
1lg p. Kamila Wereszczyńska 4
1rg p. Iwona Płotczyk 12
1fg p. Małgorzata Połeć 15
1fp p. Małgorzata Hołubiec 11
1lp p. Elżbieta Replińska 27
1cp p. Andrzej Kowalczyk 7
1bp p. Joanna Nuckowska 25
1ap p. Renata Paczóska 14

Dnia 2 września 2019 r. odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.

8.00 - Msza św. w kościele katedralnym w Siedlcach.

9.30 - uroczystość na sali gimnastycznej w szkole połączona ze ślubowaniem uczniów klas I.

Po uroczystości spotkanie uczniów klas I z wychowawcami w salach.

Odbiór świadectw maturalnych - 4 lipca (czwartek) o godz. 11.00. w szkole.
Składanie pisemnych oświadczeń absolwentów o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym w dn. 4-11 lipca 2019 r. w sekretariacie szkoły.